| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Samouczek > Wstawiamy efektowny podpis (Outlook Express)

Wstawiamy efektowny podpis (Outlook Express)

Chcąc aby nasze dane kontaktowe wyróżniały się na tle tekstu wiadomości, zastosujmy następującą sztuczkę.

1. Tworzymy nową wiadomość, i wprowadzamy nasz podpis.

2. Aby dodać do podpisu grafikę, z menu Wstaw wybieramy Obraz.. W Outlook Expressie klikamy na Przeglądaj.. i podwójnym kliknięciem wybieramy plik graficzny. Klikamy na OK. Obraz zostaje wstawiony.

3. Klikamy na Widok i na Edytuj źródło i w dolnej części ekranu na Źródło. Kopiujemy cały tekst. Wciskamy jednocześnie CTRL i A, a następnie CTRL i C. Zamykamy okno kliknięciem na krzyżyk i na Nie.

4. Uruchamiamy Notatnik. W tym celu w menu Start wybieramy Wszystkie programy -> Akcesoria -> Notatnik. Wciskamy jednocześnie CTRL i V (wklejamy) i z menu Plik wybieramy Zapisz jako… Z listy Zapisz jako typ: wybieramy Wszystkie pliki i wpisujemy nazwę pliku, wstawiamy kropkę i wpisujemy rozszerzenie html. Klikamy na Zapisz i zamykamy Notatnik kliknięciem na krzyżyk.

5. W naszym programie pocztowym w menu Narzędzia wybieramy Opcje.. , a zakładce Podpisy klikamy na Nowy. Zaznaczamy pole Plik i klikamy na Przeglądaj.. Z listy Plik typu: wybieramy Pliki HTML i podwójnie klikamy stworzony wcześniej plik z podpisem. Zaznaczamy Dodaj podpisy do wszystkich wychodzących wiadomości. Klikamy na OK. i restartujemy program.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kalkulatory Budowlane

Kalkulatory Budowlane to bezpłatne narzędzie przydatne dla każdego, kto rozpoczyna budowę domu, remont lub wykończenie mieszkania. Za jego pomocą w kilka minut obliczysz, jakie będą koszty Twojej inwestycji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK