| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Samouczek > Jak szybko utworzyć wiele folderów z różnymi nazwami?

Jak szybko utworzyć wiele folderów z różnymi nazwami?

Tworzenie folderu i nadanie mu nazwy to czynność, którą potrafi wykonać każdym, nawet „komputerowy żółtodziób”. Wystarczą bowiem dwa kliknięcia myszką i uzupełnienie etykiety. Sprawa zaczyna się komplikować, gdy chcemy utworzyć więcej folderów. Wtedy to za każdym razem tworzenie i uzupełnianie informacji może być nużącym zajęciem, zajmującym dużo czasu. Wyobraźmy sobie, że musimy utworzyć kilkadziesiąt folderów na różne zdjęcia czy dokumenty. W takim przypadku warto skorzystać z aplikacji, która skróci czas potrzebny na tworzenie folderów z różnymi nazwami.

Folder Frenzy jest aplikacją, w której wpisujemy nazwy folderów w jednym polu tekstowym a następnie klikamy na jeden przycisk, aby szybko je utworzyć. Najpierw pobieramy aplikację Folder Frenzy i zapisujemy ją w dowolnym miejscu, gdyż program nie wymaga instalacji i zajmuje niecały megabajt. Po rozpakowaniu archiwum z aplikacją, uruchamiamy Folder Frenzy i po przeczytaniu zatwierdzamy regulamin.

Zobacz również: Internet - Podstawy

Obsługa programu nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom komputera. Wystarczy wpisać w pole tekstowe nazwy folderów, a każdą oddzielić klawiszem Enter. Gdy już wszystkie nazwy zostaną wpisane klikamy na przycisk Create Folder(s) i w tym samym folderze, w którym znajduje się aplikacja zostaną utworzone nowe obiekty.

Zobacz również: Internet - Konsument

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brokerska CDS

CDS działa jako kancelaria doradcza, której misją jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych (OC przewoźnika, OC spedytora i Cargo) oraz pozasądowej i sądowej obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie. Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem ryzykiem transportowym, a także przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu prawa przewozowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »