REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Jak prezentuje się Motorola Milestone? - recenzja

Motorola Milestone
Motorola Milestone

REKLAMA

REKLAMA

Motorola Milestone to najmłodsze dziecko producenta mające za zadanie nawiązać walkę z telefonami tego typu wykonanymi przez konkurencję.

Wykorzystywany system to Android 2.0, a całość pracuje na procesorze ARM Cortex A8 600MHz. Urządzenie charakteryzuje się wymiarami 115.8 x 60 x 13,7 mm (uwagę zwraca niewielka grubość oraz jak na slider niewielka szerokość) i waży aż 165 g, co może nie spodobać się osobom preferującym lżejsze modele.

REKLAMA

Wyświetlacz pozwala na przedstawienie do 16 milionów kolorów w rozdzielczości 854 x 480 pikseli (3,7 cala). Jakość widzianego przez nas obrazu jest bardzo dobra. Rezygnacja z ekranu rezystywnego sprawiła, że nawet najlżejsze dotknięcie palcem powoduje reakcje ze strony smartfona, co zostało niestety okupione niemożliwością obsługi za pomocą stylusa czy też w rękawiczkach.

Po rozsunięciu widzimy klawiaturę QWERTY i klawisz nawigacyjny pozwalający nam na pominięcie interfejsu dotykowego jeśli nie mamy ochoty z niego korzystać.

REKLAMA

Klawisze są dość duże i korzystanie z nich nie sprawi problemu nawet przedsiębiorcom z dość dużymi dłońmi. Niestety 4 – rzędowe ułożenie sprawiło, że często musimy użyć jednego z dwóch przycisków ALT, w celu uzyskania dostępu do większej ilości znaków.

Wbudowany aparat (z autofocusem) o matrycy 5 megapikseli pozwala na wykonywanie zdjęć o maksymalnym rozmiarze 2592 x 1944 piksele. Jakość zrobionych fotografii jest dość dobra, aczkolwiek nie zadowoli bardziej wymagających użytkowników. Możliwość nagrywania filmów jest bardzo dopracowana.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Polecamy: Jak prezentuje się Nokia E66? - recenzja

Rozdzielczość D1 (720 x 480 pikseli) przy 30 klatkach na sekundę jest to bardzo dobry wynik jak na możliwości telefonów. Milestone daje nam dostęp do wielu opcji komunikacyjnych takich jak: GPRS, EDGE, HSDPA (do 10,2 Mb/s), HSUPA (do 5,76 Mb/s), WiFi, Bluetooth (z A2DP) i microUSB.

REKLAMA

Standardowy akumulator litowo - jonowy o pojemności 1400 mAh (BP6X) pozwala na średnio intensywne wykorzystywanie urządzenia przez około 2 dni, co jest dobrym wynikiem jak na tę klasę urządzenia i jego zapotrzebowanie na energię. Według danych podawanych przez producenta maksymalny czas czuwania wynosi 350 godzin, a okres rozmów do 390 minut.

Podsumowując Motorola Milestone jest to znakomite urządzenie, które powinno spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Znakomite możliwości uzyskania połączenia z Internetem z pewnością przyciągną wielu biznesmenów. Osoby często piszące wiadomości tekstowe na pewno docenią znakomicie wykonaną klawiaturę QWERTY umożliwiającą szybkie i komfortowe ich pisanie.

Polecamy: serwis Leasing

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Biznesowy sukces na rynku zdrowia? Sprawdź, jak się wyróżnić

W Polsce obserwujemy rosnącą liczbę firm, które specjalizują się w usługach związanych ze zdrowiem, urodą i branżą wellness. Właściciele starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i jednocześnie wyróżnić na rynku. Jak z sukcesami prowadzić biznes w branży medycznej? Jest kilka sposobów. 

Wakacje składkowe. Dla kogo i jak z nich skorzystać?

Sejmowe komisje gospodarki i polityki społecznej wprowadziły poprawki redakcyjne i doprecyzowujące do projektu ustawy. Projekt ten ma na celu umożliwić przedsiębiorcom tzw. "wakacje składkowe", czyli przerwę od płacenia składek ZUS.

Czego najbardziej boją się przedsiębiorcy prowadzący małe biznesy? [BADANIE]

Czego najbardziej boją się małe firmy? Rosnących kosztów prowadzenia działalności i nierzetelnych kontrahentów. A czego najmniej? Najnowsze badanie UCE RESEARCH przynosi odpowiedzi. 

AI nie zabierze ci pracy, zrobi to człowiek, który potrafi z niej korzystać

Jak to jest z tą sztuczną inteligencją? Zabierze pracę czy nie? Analitycy z firmy doradczej IDC twierdzą, że jednym z głównych powodów sięgania po AI przez firmy jest potrzeba zasypania deficytu na rynku pracy.

REKLAMA

Niewypłacalność przedsiębiorstw. Od początku roku codziennie upada średnio 18 firm

W pierwszym kwartale 2023 r. niewypłacalność ogłosiło 1635 firm. To o 31% więcej niż w tym okresie w ubiegłym roku i 35% wszystkich niewypłacalności ogłoszonych w 2023 r. Tak wynika z raportu przygotowanego przez ekonomistów z firmy Coface.  

Rosnące płace i spadająca inflacja nic nie zmieniają: klienci patrzą na ceny i kupują więcej gdy widzą okazję

Trudne ostatnie miesiące i zmiany w nawykach konsumentów pozostają trudne do odwrócenia. W okresie wysokiej inflacji Polacy nauczyli się kupować wyszukując promocje i okazje cenowe. Teraz gdy inflacja spadła, a na dodatek rosną wynagrodzenia i klienci mogą sobie pozwolić na więcej, nawyk szukania niskich cen pozostał.

Ustawa o kryptoaktywach już w 2024 roku. KNF nadzorcą rynku kryptowalut. 4,5 tys. EUR za zezwolenie na obrót walutami wirtualnymi

Od końca 2024 roku Polska wprowadzi w życie przepisy dotyczące rynku kryptowalut, które dadzą Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) szereg nowych praw w zakresie kontroli rynku cyfrowych aktywów. Za sprawą konieczności dostosowania polskiego prawa do przegłosowanych w 2023 europejskich przepisów, firmy kryptowalutowe będą musiały raportować teraz bezpośrednio do regulatora, a ten zyskał możliwość nakładanie na nie kar grzywny. Co więcej, KNF będzie mógł zamrozić Twoje kryptowaluty albo nawet nakazać ich sprzedaż.

KAS: Nowe funkcjonalności konta organizacji w e-Urzędzie Skarbowym

Spółki, fundacje i stowarzyszenia nie muszą już upoważniać pełnomocników do składania deklaracji drogą elektroniczną, aby rozliczać się elektronicznie. Krajowa Administracja Skarbowa wprowadziła nowe funkcjonalności konta organizacji w e-US.

REKLAMA

Sztuczna inteligencja będzie dyktować ceny?

Sztuczna inteligencja wykorzystywana jest coraz chętniej, sięgają po nią także handlowcy. Jak detaliści mogą zwiększyć zyski dzięki sztucznej inteligencji? Coraz więcej z nich wykorzystuje AI do kalkulacji cen. 

Coraz więcej firm zatrudnia freelancerów. Przedsiębiorcy opowiadają dlaczego

Czy firmy wolą teraz zatrudniać freelancerów niż pracowników na etat? Jakie są zalety takiego modelu współpracy? 

REKLAMA