REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jak prezentuje się Sony Ericsson T700? - recenzja

Sony Ericsson T700
Sony Ericsson T700

REKLAMA

REKLAMA

Sony Ericsson T700 jest skierowany do osób poszukujących urządzenia z zaimplementowanymi najbardziej popularnymi funkcjami za nie wygórowaną cenę.

Telefon charakteryzuje się bardzo niewielkimi wymiarami 104 × 48 × 10 mm i waży tylko 78 g. Przedsiębiorcy preferujący lekkie, kompaktowe modele z pewnością się nim zainteresują. Wyświetlacz TFT jest w stanie przedstawić do 256 tysięcy kolorów w rozdzielczości
240 x 320 pikseli (przekątna ekranu wynosi dokładnie 2 cale). Jakość obrazu jest bardzo dobra i praktycznie nie zdarzały się problemy z czytelnością spowodowane nadmiarem oświetlenia.

REKLAMA

Wbudowany aparat o matrycy 3,2 megapikseli pozwala na wykonywanie zdjęć o maksymalnym rozmiarach 2048 x 1536. Flash LED umożliwia nam działanie przy niskim poziomie nasłonecznienia. Niestety brak funkcji autofocus, lecz jakość fotografii jest lepsza niż można się było spodziewać. Zaimplementowano również funkcję Geotagging pomimo braku obsługi GPSu.

Polecamy: serwis Zakładam firmę

REKLAMA

Standardowy akumulator litowo – polimerowy, który otrzymujemy w pudełku ma pojemność 950 mAh (BST-33). Pozwala on na prace z urządzeniem przez około 5 dni przy rzadkim wykorzystywaniu funkcji multimedialnych. Według producenta maksymalny czas czuwania wynosi 370 godzin zaś okres rozmów 570 minut. Szczególnie mogą tym się zainteresować przedsiębiorcy poszukujący urządzenie, które nie będzie wymagało codziennego podłączania do ładowarki.

Pamięć wewnętrzna wynosi tylko 25 MB, która jest rozszerzalna za pomocą kart Memory Stick Micro (M2) do 8 GB. Przy zakupie otrzymujemy jedną umożliwiającą 512 MB, która z pewnością dla wielu ludzi okaże się niewystarczająca.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

T700 wykorzystuje aplikacje Media Center, która odpowiada zarówno za odtwarzanie plików audio jak i video. Odtwarzane są następujące formaty plików dźwiękowych MP3, AAC, AAC+, E-AAC +, WAV, WMA, M4A i MIDI.

Jakość dźwięku wychodzącego jest bardzo dobra. Część programu odpowiedzialna za filmy ma intuicyjny interfejs i pozwala na szybkie przewijanie. Mamy dostęp również do radia FM z funkcją TrackID umożliwiającą nam na znalezienie aktualnie odsłuchiwanego utworu.

Polecamy: Jak wybrać rachunek bankowy dla firmy

Sony Ericsson T700 jest to bardzo lekka konstrukcja wyposażona w szereg najczęściej wykorzystywanych funkcji. Dzięki bardzo niedużym wymiarom zainteresuje wiele osób preferujących mniejsze urządzenia. Do zakupu zachęca także dobrej jakości odtwarzacz multimediów i bateria pozwalająca na kilka dni użytkowania bez potrzeby korzystania z ładowarki. Zniechęcić nas może przeciętny aparat i niewielka ilość pamięci standardowo nam oferowanej.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Biznesowy sukces na rynku zdrowia? Sprawdź, jak się wyróżnić

W Polsce obserwujemy rosnącą liczbę firm, które specjalizują się w usługach związanych ze zdrowiem, urodą i branżą wellness. Właściciele starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i jednocześnie wyróżnić na rynku. Jak z sukcesami prowadzić biznes w branży medycznej? Jest kilka sposobów. 

Wakacje składkowe. Dla kogo i jak z nich skorzystać?

Sejmowe komisje gospodarki i polityki społecznej wprowadziły poprawki redakcyjne i doprecyzowujące do projektu ustawy. Projekt ten ma na celu umożliwić przedsiębiorcom tzw. "wakacje składkowe", czyli przerwę od płacenia składek ZUS.

Czego najbardziej boją się przedsiębiorcy prowadzący małe biznesy? [BADANIE]

Czego najbardziej boją się małe firmy? Rosnących kosztów prowadzenia działalności i nierzetelnych kontrahentów. A czego najmniej? Najnowsze badanie UCE RESEARCH przynosi odpowiedzi. 

AI nie zabierze ci pracy, zrobi to człowiek, który potrafi z niej korzystać

Jak to jest z tą sztuczną inteligencją? Zabierze pracę czy nie? Analitycy z firmy doradczej IDC twierdzą, że jednym z głównych powodów sięgania po AI przez firmy jest potrzeba zasypania deficytu na rynku pracy.

REKLAMA

Niewypłacalność przedsiębiorstw. Od początku roku codziennie upada średnio 18 firm

W pierwszym kwartale 2023 r. niewypłacalność ogłosiło 1635 firm. To o 31% więcej niż w tym okresie w ubiegłym roku i 35% wszystkich niewypłacalności ogłoszonych w 2023 r. Tak wynika z raportu przygotowanego przez ekonomistów z firmy Coface.  

Rosnące płace i spadająca inflacja nic nie zmieniają: klienci patrzą na ceny i kupują więcej gdy widzą okazję

Trudne ostatnie miesiące i zmiany w nawykach konsumentów pozostają trudne do odwrócenia. W okresie wysokiej inflacji Polacy nauczyli się kupować wyszukując promocje i okazje cenowe. Teraz gdy inflacja spadła, a na dodatek rosną wynagrodzenia i klienci mogą sobie pozwolić na więcej, nawyk szukania niskich cen pozostał.

Ustawa o kryptoaktywach już w 2024 roku. KNF nadzorcą rynku kryptowalut. 4,5 tys. EUR za zezwolenie na obrót walutami wirtualnymi

Od końca 2024 roku Polska wprowadzi w życie przepisy dotyczące rynku kryptowalut, które dadzą Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) szereg nowych praw w zakresie kontroli rynku cyfrowych aktywów. Za sprawą konieczności dostosowania polskiego prawa do przegłosowanych w 2023 europejskich przepisów, firmy kryptowalutowe będą musiały raportować teraz bezpośrednio do regulatora, a ten zyskał możliwość nakładanie na nie kar grzywny. Co więcej, KNF będzie mógł zamrozić Twoje kryptowaluty albo nawet nakazać ich sprzedaż.

KAS: Nowe funkcjonalności konta organizacji w e-Urzędzie Skarbowym

Spółki, fundacje i stowarzyszenia nie muszą już upoważniać pełnomocników do składania deklaracji drogą elektroniczną, aby rozliczać się elektronicznie. Krajowa Administracja Skarbowa wprowadziła nowe funkcjonalności konta organizacji w e-US.

REKLAMA

Sztuczna inteligencja będzie dyktować ceny?

Sztuczna inteligencja wykorzystywana jest coraz chętniej, sięgają po nią także handlowcy. Jak detaliści mogą zwiększyć zyski dzięki sztucznej inteligencji? Coraz więcej z nich wykorzystuje AI do kalkulacji cen. 

Coraz więcej firm zatrudnia freelancerów. Przedsiębiorcy opowiadają dlaczego

Czy firmy wolą teraz zatrudniać freelancerów niż pracowników na etat? Jakie są zalety takiego modelu współpracy? 

REKLAMA