| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Sprzęt biurowy i sieci > Dell 1320 c

Dell 1320 c

Dell 1320 to najtańszy model laserowej drukarki kolorowej tego producenta. Elegancki design sprawia, że jest wręcz stworzona do małego biura. Pozwala na szybkie wydruki w kolorze - do 12 stron/min lub 16 w trybie czarno białym. Atutem jest oprogramowanie ColorTrack 2, do zarządzania kosztami drukowania w kolorze.

Oprogramowanie DellColour Track 2

Firma Dell udostępnia oprogramowanie do zarządzania drukarką w sieci Color Track 2 ułatwiające zarządzanie kosztami drukowania w kolorze, gdy drukarka 1320c jest współużytkowana przez komputery podłączone do sieci. Oprogramowanie Color Track 2 umożliwia utworzenie do 5 kont użytkowników lub działów i śledzenie zadań drukowania dla każdego z nich. Włączanie, wyłączanie i ustalanie limitów wydruków kolorowych i czarno-białych — internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell dostępne w programie Color Track 2 umożliwia kompleksowe zdalne sterowanie drukarką.

Zarządzanie tonerem

System zarządzania tonerem firmy DellTM ułatwia monitorowanie i zamawianie toneru.

• Zaawansowane oprogramowanie z wyprzedzeniem informuje użytkownika o wyczerpywaniu się toneru w drukarce.
• Po poinformowaniu użytkownika oprogramowanie umożliwia złożenie zamówienia, a towar jest dostarczany na miejsce w odpowiednim czasie.

Oszczędność miejsca

Sieciowa kolorowa drukarka laserowa Dell 1320c ma zwartą konstrukcję i doskonale pasuje do miejsc o ograniczonej przestrzeni, takich jak biurka, dzięki czemu zawsze jest w pobliżu. Stylowy, profesjonalny i ergonomiczny projekt sprawia, że drukarka znakomicie prezentuje się w biurze i domu.

Elastyczność pracy w sieci

Drukarkę 1320c zaprojektowano w taki sposób, aby jej elastyczność rosła w miarę wzrostu potrzeb użytkownika. Drukarka 1320c ma wbudowane standardowe funkcje obsługi sieci, dzięki czemu może z niej korzystać wielu użytkowników.

Ochrona, na którą można liczyć

Każda drukarka 1320c przez rok jest objęta telefoniczną pomocą techniczną firmy Dell oraz usługą wymiany w następnym dniu roboczym. Aby zapewnić dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, usługę można przedłużyć, umożliwiając ochronę inwestycji przez maksymalnie 5 lat. Co najważniejsze, wymiana zespołu utrwalacza jest objęta gwarancją — dzięki czemu nie trzeba się o to martwić. 

Wymiary (szer x głęb x wys) : (Drukarka) 400mm x 422mm x 378mm

Waga :17,2 kg razem z dostarczonymi kasetami z tonerem; waga produktu wopakowaniu — 22 kg

Podczas pracy: temperatura powietrza od 5°C do 32°C, względna wilgotność powietrza 15–85%, wysokość 3100 m n.p.m. lub mniej.

Podczas przechowywania: temperatura powietrza od 0°C do 35°C, względnawilgotność powietrza 15–85%, wysokość 3100 m n.p.m. lub mniej.

Pobór mocy : Ciągłe drukowanie: 265 W (średnio). Tryb gotowości: 35 W (średnio).Tryb oszczędzania energii: 3,8 W. Zgodność z normą Energy Star® .

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Czopik

Rajdowy Mistrz Polski, właściciel Szkoły Bezpiecznej Jazdy SBJ

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »