| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Programy dla firm > Jak stworzyć firmową witrynę WWW?

Jak stworzyć firmową witrynę WWW?

Skuteczność działań promocyjnych w sieci jest możliwa w dużej mierze dzięki dobrze zaprojektowanej firmowej stronie WWW. Daje ona możliwość zapoznania się z ofertą firmy w każdym czasie, co sprawia, że jest jedną z najbardziej powszechnych form zdobywania klientów.

Aby sfinalizować zamówienie, należy wybrać dogodną formę transakcji, np. opłata kartą kredytową, przelew bankowy lub wydrukować blankiet wpłaty.

Polecamy: serwis Reklama w Internecie

Dostosowanie witryny

Gdy firma stanie się już posiadaczem nowej strony WWW, powinna przystąpić do dostosowania jej pod kątem swoich wymogów. Najważniejsze jest wprowadzenie oferty przedsiębiorstwa, informacji o firmie, danych kontaktowych oraz elementów graficznych zgodnych z dotychczasową identyfikacją wizualną.

Zamawiający powinien przesłać poczta elektroniczną przygotowane materiały wraz z dokładnym opisem, jak docelowo ma wyglądać witryna. Opis powinien uwzględniać takie aspekty jak: kolorystyka, liczba przycisków w menu i ich układ, liczba stron i formularzy kontaktowych oraz ich wygląd. Przesyłane materiały powinny zawierać wszystko, co będzie znajdowało się na witrynie, czyli m.in.: informacje o firmie, opis oferty, dane kontaktowe, zdjęcia. Wszystko powinno być szczegółowo opisane, gdzie ma się znaleźć.

Odpowiednie dopasowanie witryny pod względem branży, w której działa firm, jak i wymogów Internautów, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu, jaki odniesie jej serwis internetowy. Profesjonalnie przygotowana strona WWW zwiększa atrakcyjność zawartej na niej oferty oraz wspomaga kształtowanie wizerunku solidnego przedsiębiorstwa.

Polecamy: serwis ABC małej firmy

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Portal Skarbiec.Biz S.A.

Portal Skarbiec.Biz S.A. - największy w Polsce niezależny serwis o prawie, finansowaniu, gospodarce i rynku kapitałowym, który zachowuje pełną niezależność od banków, firm inwestycyjnych i instytucji kredytowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »