| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Polecane strony WWW > Jak powiązać konto na Allegro z profilem na portalu Nasza Klasa?

Jak powiązać konto na Allegro z profilem na portalu Nasza Klasa?

Jeżeli mamy konto w serwisie aukcyjnym allegro.pl i chcemy, aby przedmioty wystawione na aukcjach mogli zobaczyć również nasi znajomi na portalu Nasza Klasa, możemy powiązać nasz profil z kontem w serwisie Allegro.pl. Wystawione aukcje będą mogły obejrzeć wszystkie osoby odwiedzające nasz profil, więc szanse na sprzedanie przedmiotów wzrosną.

Aby powiązać konto w serwisie Allegro.pl z profilem na Nasza Klasa, logujemy się do serwisu społecznościowego, a następnie przechodzimy do ustawień profilu. W tym celu z menu Profil wybieramy opcję Edytuj profil. W wyświetlonym oknie przechodzimy na zakładkę Zaawansowane. Otworzy się okno, w którym klikamy na Powiązanie konta z allegro.pl.

W pole Twój login do portalu allegro.pl: wpisujemy nazwę użytkownika, za pomocą której logujemy się do naszego konta w serwisie Allegro.pl, a następnie klikamy na przycisk Sprawdź. Następnie w pole Twoje hasło do portalu allegro.pl: wpisujemy hasło do naszego konta w Allegro.pl. Hasło nie będzie przechowywane w bazie danych Naszej Klasy, gdyż służy tylko do jednorazowej weryfikacji danych. Po wpisaniu hasła klikamy na przycisk Powiąż z allegro.pl.

Zobacz również: Komputer - Samouczek

Jeżeli wpisane przez nas dane są poprawne, zobaczymy komunikat potwierdzający powiązanie konta allegro z profilem na portalu Nasza Klasa. Teraz, aby wystawić przedmiot na aukcji w serwisie Allegro.pl lub sprawdzić, jakie przedmioty sprzedają nasi znajomi, którzy również powiązali swoje konto w Naszej Klasie z kontem w Allegro.pl, możemy skorzystać z poleceń zgromadzonych w menu Aukcje.

Od tej pory w oknie powiadomień w Naszej Klasie będziemy otrzymywać informacje o przedmiotach wystawionych przez naszych znajomych. Zostaniemy również powiadomieni, kiedy któryś ze znajomych powiąże swój profil na Naszej Klasie z kontem w Allegro.pl. Natomiast na stronie głównej naszego profilu pojawi się odnośnik Aukcje, obok którego widoczna będzie liczba przedmiotów wystawionych przez nas na aukcjach w serwisie aukcyjnym

Zobacz również: Komputer - Windows 7

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Okurowski

Specjalista od nowoczesnych technologii zarówno samochodowych jak domowych. Wyjątkowy znawca nawigacji samochodowych, systemów multimedialnych, car audio i aplikacji mobilnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK