| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Polecane strony WWW > Historia.org.pl - matura i nie tylko

Historia.org.pl - matura i nie tylko

„Najważniejsza jest świadomość historyczna” miał powiedzieć na swojej lekcji wybitny historyk. Możemy nie zgadzać się z jego słowami, wiemy jednak że historia nie jest nam obojętna. Nie może taką być jeśli chcemy być świadomymi ludźmi – wszystko z czym się stykamy zaczęło się przecież w przeszłości.

Portal historia.org.pl przybliża nam tą przeszłość w przyjemny i fachowy zarazem. Tworzący go specjaliści i pasjonaci włożyli zapewne wiele trudu w jego powstanie i nadanie mu aktualnego kształtu.

Boczny pasek zaprasza nas do zapoznania się z historia powszechną i historią Polski. Obie podzielone są na znane wszystkim okresy historyczne. Poza treściami edukacyjnymi wartość portalu stanowią jeszcze wiadomości dostępne w górnym pasku narzędziowym. Są podzielone na kategorie tj. kultura i sztuka, publicystyka, przeglądy, recenzje, projekty, konkursy i edukacja. Szczególnie ta ostania pozycja powinna zainteresować maturzystów znajdują się tam bowiem informacje na temat matury z historii, WOS-u, konkursów przedmiotowych jak i dwa działy dedykowane do nauczycieli.

Jeśli nie znajdziemy poszukiwanych terminów na stronie, warto zajrzeć na forum, które jest przebogate w interesujące treści. Podzielone jest identycznie jak część edukacyjna na historię powszechną i polską. Zainteresowanie forum jest widoczne – niektóre komórki liczą po kilka tysięcy wypowiedzi. 

Porady, triki i tutoriale  (Windows XP, Vista, MS Office,) - czytaj na komputer.wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Dominika Kłosińska-Pyka

Aplikantka radcowska w OIRP w Łodzi

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »