| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Blog firmowy > Sprawdź co wie o tobie Google

Sprawdź co wie o tobie Google

Nowa usługa wprowadzona przez Google może zainteresować wielu internautów. Google Dashboard pozwoli użytkownikom sprawdzić jakie informacje Google przechowuje na nich temat. W dobie oskarżeń giganta o łamanie wielu praw to dobre posunięcie.

Nowa funkcjonalność, którą Google uruchomił po to, aby każdy użytkownik miał wpływ na to, jakie osobiste informacje o nim zostają w bazie danych. Usługa podsumowuje informacje z każdego produktu, z którego korzysta internauta i dostarcza bezpośrednie odnośniki, do kontrolowania osobistych ustawień i danych. Użytkownicy będą w stanie zobaczyć podsumowanie swoich e-maili, wyników wyszukiwania i wielu innych - a wszystko w jednym miejscu. Będzie można również zmodyfikować i skasować niechciane informacje.

Dashboard pokrywa ponad 20 produktów i usług, których dostarczycielem jest Google. Są to między innymi poczta Gmail, Kalendarz, Dokumenty Google, Historia przeglądania, serwis Orkut, portal YouTube, przeglądarka Picasa, komunikator Google Talk, Czytnik Google czy usługa odnajdywania znajomych Google Latitude.

Źródło: Chip.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Cyman i Wspólnicy sp. k.

Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej w obszarach kontraktów, rozwiązywania sporów i zastępstwa procesowego, windykacji w kraju i za granicą, nieruchomości i budownictwa, podatków, spraw korporacyjnych, stosunków pracowniczych, zamówień publicznych, restrukturyzacji i upadłości, rynków finansowych i finansowania działalności gospodarczej, a także stosunków międzynarodowych i prawa europejskiego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »