| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Home Broker poszerza działalność

Home Broker poszerza działalność

Home Broker, doradca zajmujący się obsługą zakupu nieruchomości, rozbudowuje sieć oddziałów i zatrudnia nowych doradców. W placówkach firmy pracuje już 415 doradców.

W 2009 roku, dzięki dynamicznie rosnącej sprzedaży mieszkań nowych i z rynku wtórnego, Home Broker obsłużył 2,3 tys. klientów.

– W tym roku planujemy obsłużyć ponad 8 tys. osób - deklaruje Damian Milibrand, prezes Home Broker.

Aby osiągnąć ten cel firma stale powiększa bazę oferowanych lokali. Obecnie doradcy Home Broker współpracują ze 150 deweloperami w całej Polsce, m.in. z JWC, Dom Development, Gantem czy Ronsonem. To największa oferta nowych mieszkań na rynku.

Home Broker, specjalizujący się w kompleksowej obsłudze osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, działa obecnie poprzez sieć 20 placówek zlokalizowanych w największych miastach Polski.

– W okresie kryzysu, gdy deweloperzy, agencje pośrednictwa nieruchomości, a także firmy doradztwa finansowego, ograniczały skalę działalności, my intensywnie się rozwijaliśmy – mówi Damian Milibrand, prezes Home Broker. – Otwieraliśmy nowe placówki i cały czas zatrudnialiśmy nowych doradców – dodaje.

W tym roku Home Broker będzie dalej rozbudowywać sieć oddziałów.

– W najbliższych kilku tygodniach otwieramy trzy nowe placówki, w Krakowie, Sosnowcu i Łodzi – podsumowuje szef Home Broker.

Zobacz także: Nieruchomości.wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brokerska CDS

CDS działa jako kancelaria doradcza, której misją jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych (OC przewoźnika, OC spedytora i Cargo) oraz pozasądowej i sądowej obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie. Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem ryzykiem transportowym, a także przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu prawa przewozowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »