| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Elektroniczna rejestracja wniosków o wyznaczenie mediatora

Elektroniczna rejestracja wniosków o wyznaczenie mediatora

Zgodnie z projektem Elektronicznej Platformy Usług Publicznych (ePUAP) pojawiła się możliwość elektronicznej rejestracji wniosków o wyznaczenie mediatora.

Elektroniczna rejestracja wniosków pozwala na szybki kontakt „online” z ministerstwem, dzięki czemu zainteresowane strony sporu otrzymują drogą internetową informację na temat rozpatrywanego wniosku, co w znacznym stopniu ułatwi i przyspieszy wzajemną komunikację. Internetowe składanie wniosku ma również na celu pełniejsze przygotowanie wskazanego mediatora do postępowania mediacyjnego.

Dostęp do elektronicznej wersji złożonego wniosku jest możliwy po wpisaniu w przeglądarkę internetową adresu dostępu do bazy danych o sporach zbiorowych http://194.181.190.5 oraz zalogowaniu się według następujących parametrów: nazwa użytkownika i hasło, które będą nadawane przez administratora systemu – pracownika Departamentu Dialogu i Partnerstwa Społecznego MPiPS.

Login i hasło przyznane danemu pracodawcy lub związkowi zawodowemu składającemu wniosek, będą aktywne również w przypadku zaistnienia kolejnych sporów zbiorowych w przyszłości.

Więcej: Mediatorzy w Systemie Monitorowania Sporów Zbiorowych

Zobacz także: Przedsiębiorca w sądzie Wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Frątczak

Doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK