| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Elektroniczna rejestracja wniosków o wyznaczenie mediatora

Elektroniczna rejestracja wniosków o wyznaczenie mediatora

Zgodnie z projektem Elektronicznej Platformy Usług Publicznych (ePUAP) pojawiła się możliwość elektronicznej rejestracji wniosków o wyznaczenie mediatora.

Elektroniczna rejestracja wniosków pozwala na szybki kontakt „online” z ministerstwem, dzięki czemu zainteresowane strony sporu otrzymują drogą internetową informację na temat rozpatrywanego wniosku, co w znacznym stopniu ułatwi i przyspieszy wzajemną komunikację. Internetowe składanie wniosku ma również na celu pełniejsze przygotowanie wskazanego mediatora do postępowania mediacyjnego.

Dostęp do elektronicznej wersji złożonego wniosku jest możliwy po wpisaniu w przeglądarkę internetową adresu dostępu do bazy danych o sporach zbiorowych http://194.181.190.5 oraz zalogowaniu się według następujących parametrów: nazwa użytkownika i hasło, które będą nadawane przez administratora systemu – pracownika Departamentu Dialogu i Partnerstwa Społecznego MPiPS.

Login i hasło przyznane danemu pracodawcy lub związkowi zawodowemu składającemu wniosek, będą aktywne również w przypadku zaistnienia kolejnych sporów zbiorowych w przyszłości.

Więcej: Mediatorzy w Systemie Monitorowania Sporów Zbiorowych

Zobacz także: Przedsiębiorca w sądzie Wieszjak.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Małopolski Instytut Studiów Podatkowych

Doradztwo podatkowe, rachunkowość, audyt, obsługa i pomoc w trakcie postępowań z organami podatkowymi

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK