| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Nagrody za najlepsze prace w dziedzinie budownictwa

Nagrody za najlepsze prace w dziedzinie budownictwa

Rekordowa liczba 244 wniosków niewątpliwie świadczy o rosnącej popularności konkursu. Jednocześnie tak duża popularność konkursu wiąże się z postawieniem członkom komisji niezwykle trudnego zadania - odpowiedzialnego oceniania zgłoszonych prac – powiedział prof. Lech Czarnecki, przewodniczący Komisji Nagród podczas uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień 43. edycji konkursu Ministra Infrastruktury za prace dyplomowe, doktorskie, habilitacyjne i publikacje w dziedzinach architektury, budownictwa, urbanistyki, gospodarki mieszkaniowej i komunalnej, ekonomiki budownictwa i inwestycji oraz nieruchomości.

W uroczystości, która odbyła się 22 grudnia br. w Gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie, wzięli udział Podsekretarze Stanu Olgierd Dziekoński i Piotr Styczeń.

W liście skierowanym do uczestników uroczystości minister infrastruktury Cezary Grabarczyk podkreślił, że Komisja Nagród doceniła przede wszystkim walory naukowe prac, zaangażowanie w badania, a także nowatorskie ujęcie tematu oraz możliwość zastosowania opisywanych rozwiązań w praktyce.

Gratulując laureatom wiceminister Olgierd Dziekoński mówił, że wyróżnieni dziś mają szansę znaleźć się w przyszłości w "sztafecie pokoleń" i uczestniczyć we wręczaniu nagród jako promotorzy prac.

Do 43 edycji konkursu 30 uczelni i 30 oficyn wydawniczych zgłosiło 34 prace dyplomowe inżynierskie, 106 magisterskich, 45 doktorskich, 17 habilitacyjnych oraz 42 publikacje. Przyznano 41 nagród (2 - za prace inżynierskie, 15 - za prace magisterskie, 17 - za prace doktorskie i 7 - za prace habilitacyjne) oraz 80 wyróżnień (3 - za prace inżynierskie, 34 - za prace magisterskie, 16 - za prace doktorskie, 6 - za prace habilitacyjne i 21 - za publikacje). Dodatkowo przyznano 2 nagrody specjalne dla wydawców.

MI/IN

Zobacz także: Edukacja.wieszjak.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

WebHat

WebHat to prężnie rozwijająca się firma tworząca interaktywny video e-learning.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK