| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Udział Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych w projektach prywatyzacyjnych

Udział Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych w projektach prywatyzacyjnych

Adam Leszkiewicz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa spotkał się z przedstawicielami Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych w celu wymiany poglądów na temat możliwej współpracy resortu przy prowadzonych projektach prywatyzacyjnych.

MSP podaje, że głównym obszarem dyskusji były najważniejsze projekty prywatyzacyjne, w przypadku których resort planuje sprzedaż akcji na rynku regulowanym.

Zaproszeni goście wyrazili swój pogląd co do ogłoszonych zamierzeń prywatyzacyjnych oraz podzielili się pomysłami na usprawnienie współpracy i wzajemnych kontaktów.

To spotkanie wpisuje się w strategię aktywnej komunikacji Ministerstwa Skarbu Państwa z uczestnikami rynku kapitałowego. Do tej pory odbyły się spotkania się reprezentantami funduszy typu Private Equity, domów maklerskich, kancelarii prawnych oraz Otwartych Funduszy Emerytalnych. W najbliższym czasie planowane jest spotkanie z przedstawicielami banków inwestycyjnych.

- Liczymy na współpracę z TFI przy realizowaniu projektów prywatyzacyjnych. Otwarta dyskusja dotycząca wzajemnych oczekiwań z pewnością przyczyni się do lepszego zrozumienia potrzeb zarówno Ministerstwa Skarbu Państwa, jak i Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych – powiedział Adam Leszkiewicz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.

MSP/IN

reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Myloview.pl

Fachowcy branży designu wnętrzarskiego, postanowili stworzyć miejsce dla użytkowników internetu, które pozwoli na wybór dekoracji ściennej najwyżej jakości - myloview.pl. Platforma artystyczna myloview.pl, to sklep internetowy, który pozwoli Państwu na wyposażenie wnętrz oryginalnymi naklejkami, muralami, fototapetami oraz obrazami.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »