| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Nowa oferta na rynku wynajmu samochodów

Nowa oferta na rynku wynajmu samochodów

Wynajem średnioterminowy zyskuje coraz większą popularność na polskim rynku. Zdiagnozowane przez Express S.A. oczekiwania transportowe przedsiębiorców znajdują odzwierciedlenie w kolejnych, limitowanych ofertach. Nowa propozycja wypożyczalni Express w segmencie aut miejskich, ma wspierać realizację krótkich lub sezonowych projektów przedsiębiorstw.

Fiat Panda za 1099 zł netto miesięcznie z jednorazową opłatą przygotowawczą w kwocie 50 zł przy wynajmie na minimum trzy miesiące – to najnowszy produkt wypożyczalni samochodów Express kierowany do firm, w segmencie wynajmu średnioterminowego.

Sukces oferty wynajmu Peugeot 207 wprowadzonej do sprzedaży przez Express S.A. początkiem roku potwierdził zainteresowanie klientów niestandardowymi ofertami – podkreśla Roman Świderski, Ekspert Wynajmu Średnioterminowego w firmie Express S.A. Oferta wynajmu samochodu w najmniejszym segmencie aut miejskich jest odpowiedzią na przeprowadzoną w ostatnich miesiącach analizę rynku, która jednoznacznie wskazuje, że firmy poszukują tanich i łatwych w realizacji rozwiązań transportowych – dodaje Roman Świderski.

Zobacz także: Przedsiębiorcy wolą leasing samochodu

Największymi zaletami usług średnioterminowych jest atrakcyjna cena oraz łatwość rozpoczęcia i zakończenia umowy. Express jest jedyną firmą w Polsce, która na tak dużą skalę łączy działalność na rynku rent a car z wynajmem kontraktowym: średnio lub długoterminowym. Z uwagi na bardzo dużą flotę własną, Express zapewnia możliwość zorganizowania zamówienia dowolnej liczby pojazdów w ograniczonym czasie.

Wynajem średnioterminowy polecany jest szczególnie tym firmom, których specyfika działalności wymaga zbudowania w krótkim czasie floty samochodów przeznaczonej do realizacji projektów w określonym terminie lub zadań sezonowych.

Usługa obejmuje pełen pakiet usług serwisowych wraz z ubezpieczeniem, rozliczaniem szkód komunikacyjnych, zapewnieniem samochodu zastępczego na czas awarii, a także zintegrowane raportowanie. Dlatego wynajem średnioterminowy jest także idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki temu rozwiązaniu nie muszą angażować środków finansowych na zakup samochodów. To właśnie wynajem średnioterminowy pozwala na szybkie rozwiązanie problemu z transportem pracowników lub zapewnieniem środka komunikacji dla reprezentantów firmy.
Warto dodać, iż dla podniesienia komfortu użytkowania pojazdów w sezonie letnim , wypożyczalnia Express wprowadziła także dodatkowy wariant wynajmu samochodu z klimatyzacją, w segmencie najmniejszych aut miejskich.

Polecamy serwis Samochód

reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Spółka z o.o.

Spółka Doradztwa Podatkowego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »