| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Rusza program Firmy Rodzinne

Rusza program Firmy Rodzinne

Przygotowania do pilotażowej edycji Programu Szkoleniowo-Doradczego Firmy Rodzinne organizowanego przez Inicjatywę Firm Rodzinnych oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości są w toku.

W nadchodzących tygodniach w kilku miastach Polski odbędą się konferencje informacyjne inicjujące Program. Pierwsza z nich już 16 kwietnia w Hotelu Sheraton w Poznaniu.

Choć przedsiębiorstwa rodzinne odgrywają kluczową rolę w największych gospodarkach świata, w Polsce ta problematyka poruszana jest rzadko. Jeszcze rzadziej powstają szkolenia uwzględniające specyfikę rodzinnej przedsiębiorczości. Projekt Firmy Rodzinne ma to zmienić – jest to program wsparcia adresowany do kadry menedżerskiej firm rodzinnych.

Będzie on opierał się na uwzględnieniu problemów charakterystycznych dla tych przedsiębiorstw, w których ludzie żyją i pracują razem, połączeni więzami znacznie głębszymi niż zwyczajne relacje biznesowe. Firmy Rodzinne to program unikatowy ze względu na swoją otwartą formułę, w której uczestnicy będą mieli znaczący wpływ na program. Będzie też ekskluzywny, bo zakwalifikowane do tego projektu zostaną tylko firmy wysoko zmotywowane.

Organizatorzy Projektu, czyli Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w konferencjach inicjujących, podczas których będzie można zapoznać się z podstawowymi celami i założeniami Programu. Dzięki wystąpieniom doświadczonych mentorów i wyspecjalizowanych trenerów będzie to również okazja do wstępnego zasmakowania tego, co w przyszłości czeka uczestników Projektu.

Konferencje odbędą się w następujących miastach:

Poznań – 16 kwietnia;

Białystok – 23 kwietnia;

Olsztyn – 28 kwietnia;

Warszawa – 11 maja;

Kraków – 19 maja;

Katowice – 25 maja.

Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w konferencji przedstawicieli firm zainteresowanych Projektem Firmy Rodzinne. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o potwierdzenie chęci przybycia: sekretariat@firmyrodzinne.pl.

PARP/IN

Polecamy: Fundusze unijne Wieszjak.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Celichowscy Służewska-Woźnicka Spółka Partnerska Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK