| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Misja gospodarcza w Sankt-Petersburgu

Misja gospodarcza w Sankt-Petersburgu

PAIiIZ ogłosił konkurs dla przedsiębiorców sektora budowlanego z Polski Wschodniej. Zwycięzcy udadzą się w dniach 24-29 maja 2010 roku na misję gospodarczą do Sankt-Petersburga. Termin składania wniosków upływa 14 kwietnia br.

W Misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy posiadający siedzibę i prowadzący działalność w jednym z 5 województw Polski Wschodniej, tj. lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, działający w sektorze budowlanym.

Dofinansowanie obejmuje 100 proc. kosztów (nie uwzględniając diet, wyżywienia, ubezpieczenia, kosztów dojazdu do/z Warszawy).

Rosja jest trzecim co do wielkości partnerem handlowym Polski w imporcie oraz siódmym w eksporcie. Polska także zajmuje wysoką pozycję w rosyjskiej wymianie handlowej z zagranicą i aktualnie jest dla Rosji piątym partnerem handlowym spośród krajów Unii Europejskiej oraz czwartym unijnym eksporterem.

Rosyjski rynek budowlany pod wieloma względami kryje w sobie wiele możliwości rozwoju biznesu m.in. dla polskich przedsiębiorców. Rynek rosyjski jest chłonny, dynamiczny i szybko się zmienia; potrzeby w zakresie materiałów i usług budowlanych są znaczące, co ma wpływ na wzrost potencjału tego rynku. W związku z tym w najbliższych latach rola polskich firm może być istotna.

Wnioski można nadsyłać do 14 kwietnia 2010 roku.

Regulamin i formularz aplikacyjny dostępne są na stronie PAIiIZ.

Polecamy: Mała firma Wieszjak.pl

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Bogacz Bartoszewicz Kancelaria Radców Prawnych

Obsługa prawna klientów indywidualnych i przedsiębiorców

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »