| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Vector Software z Ekstraklasą

Vector Software z Ekstraklasą

Spółka Vector Software, której podstawowym produktem jest autorskie oprogramowanie EuroBilet prowadzi prace mające na celu integrację systemu EuroBilet z funkcjonującym obecnie systemem wydawania kart oraz weryfikacji zakazów stadionowych Ekstraklasy.

Celem integracji jest spełnienie wymogów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r. oraz wynikających z powyższego dokumentu wymagań Ekstraklasy dotyczących systemów biletowych oraz systemów kontroli dostępu.

Oprogramowanie EuroBilet firmy Vector Software, stworzone w 2004 roku i od tamtej pory sukcesywnie udoskonalane, służy do zarządzania sprzedażą biletów i kontrolą dostępu w obiektach kulturalnych i sportowych. Narzędzie wykorzystywane jest przez ponad 130 obiektów z całego kraju (m.in. w klubach sportowych KKS Lech Poznań SA, Legia Warszawa SSA, Jagiellonia Białystok SSA, Górnik Łęczna SA, Ruch Chorzów SSA, sieci kin – ponad 70 proc. udziału w rynku multipleksów oraz teatry w całym kraju).

Oprogramowanie EuroBilet zainstalowane jest na ponad 500 stanowiskach kasowych klientów firmy Vector Software na terenie całego kraju, ułatwiając im sprzedaż ponad 171 tys. biletów dziennie oraz dokonywanie ponad 50 tys. rezerwacji internetowych.

Współpraca Vector Software i Ekstraklasy SA zaowocowała działaniami, których celem jest poprawa bezpieczeństwa na stadionach poprzez wdrożenie centralnego systemu wydawania kart i Weryfikacji Zakazów Stadionowych Ekstraklasy.

Dzięki zintegrowanemu systemowi kontroli osób wchodzących na stadiony możliwa będzie identyfikacja wszystkich kibiców bez względu na obiekt sportowy. Położy to kres anonimowości osób przebywających na terenie obiektu i pozwoli na wykluczenie z udziału w imprezach sportowych osób, których obecność jest niepożądana ze względu na popełnione wcześniej wykroczenia i przestępstwa stadionowe.

Integracja systemu sprzedaży biletów EuroBilet z systemem weryfikacji zakazów stadionowych i wydawania kart, poza pełną identyfikacją kibica, wpłynie także na usprawnienie procesu zakupu biletów. Jedna karta kibica umożliwi zakup biletów na wszystkie wydarzenia Ekstraklasy.

W dalszych planach są kolejne etapy integracji systemów w celu ułatwienia i przyspieszenia obsługi kibiców oraz zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

Polecamy: Mała firma Wieszjak.pl

Polecamy artykuły

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Comarch

Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK