| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Wiadomości > Lewiatan partnerem Stowarzszenia Konsumentów Polskich

Lewiatan partnerem Stowarzszenia Konsumentów Polskich

PKPP Lewiatan został partnerem strategicznym "Certyfikatu SKP", nowej inicjatywy Stowarzyszenia Konsumentów Polskich.

„Certyfikat SKP” - nowa inicjatywa Stowarzyszenia Konsumentów Polskich służąca interesom zarówno konsumentów, jak i firm, ma nowego partnera. Tytuł Partnera Strategicznego Certyfikatu SKP przyjęła Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Certyfikat SKP to odpowiedź na potrzebę większego bezpieczeństwa umów konsumenckich, które są aktualnie jednym z najistotniejszych obszarów ochrony praw konsumenta w Polsce i w Unii Europejskiej.

Jednocześnie Certyfikat SKP to nowe na rynku narzędzie marketingu i PR budujące zaufanie do firm w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Uzyskanie Certyfikatu SKP nie jest proste. Można go będzie znaleźć wyłącznie na najlepszych umowach, regulaminach czy kartach gwarancyjnych, których analiza i akceptacja jest podstawą jego nadania przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich.

Firmy, które otrzymają Certyfikat, mogą posługiwać się jego logo w działaniach marketingowych i PR, co wpłynie na wzrost zaufania konsumentów.

„Cieszymy się, że patronat nad Certyfikatem SKP objęła tak znacząca organizacja przedsiębiorców, jaką jest Lewiatan. Jest to dla nas dowód na uznanie przez przedstawicieli biznesu faktycznej wartości Certyfikatu jako etycznego narzędzia marketingu i PR” – mówi Paweł Rokicki, kierownik projektu Certyfikat SKP.

Lewiatan dostrzega w działaniach związanych z CSR ogromny potencjał poprawy konkurencyjności firm i jakości życia społecznego. Taki też cel ma nasza współpraca z SKP w sprawie zwiększania bezpieczeństwa umów konsumenckich – podkreśla Zbigniew Gajewski z PKPP Lewiatan. 

PKPP Lewiatan/IN

Zobacz także: Konsument i umowy Wieszjak.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Perfecta

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK