| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Wiadomości

Giełda: rynek nadal płytki

Aktualizacja: 05.03.2010

W czwartek (4 marca br.) notowania zaczęliśmy od niewielkiej korekty, która sprowadziła WIG20 do poziomu wczorajszego minimum, co okazało się wystarczającą zachętą dla kupujących, którzy łatwo zwyciężyli podaż. »

Seria wzrostów na giełdzie została przerwana

Aktualizacja: 05.03.2010

Publikacja dynamiki PKB strefy euro w IV kw. 2009 roku, decyzja ECB w sprawie stóp procentowych i dane z amerykańskiego rynku pracy to najważniejsze wydarzenia wczorajszego dnia (4 marca br.). »

Rynek mieszkaniowy u progu ożywienia

Aktualizacja: 05.03.2010

Stabilizacja cen mieszkań przedłużyła się na kolejny miesiąc. Indeks cen mieszkań stworzony przez Open Finance wzrósł w lutym o 0,13 proc., niemal tyle samo co w styczniu. »

Lewiatan: osłabienie popytu krajowego

Aktualizacja: 04.03.2010

Indeks popytu globalnego, który ocenia konsumpcję krajową, eksport, inwestycje krajowe i zagraniczne utrzymał poziom z poprzedniego miesiąca - informuje PKPP Lewiatan. »

Indeks Biznesu: niewielka korekta w dół

Aktualizacja: 04.03.2010

Indeks Biznesu PKPP Lewiatan w lutym odnotował niewielką korektę w dół. Dobre wyniki gospodarki za ostatni kwartał ub. roku napawają optymizmem, jednak na odzyskanie poprzedniej dynamiki wzrostu trzeba będzie jeszcze poczekać - może kilka lat. »

MG: należy usprawnić komuniakcję administracji z obywatelami

Aktualizacja: 04.03.2010

- W interesie Polski jest zapewnienie jej mieszkańcom szerokiego dostępu do wiedzy. Otwarta komunikacja administracji z obywatelami jest atutem każdego rozwiniętego kraju – powiedział wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak podczas konferencji „Polska Otwarta”, która odbyła się 1 marca br. w Warszawie. »

MSWiA monitoroje sytuację na rzekach

Aktualizacja: 04.03.2010

Na Odrze i Warcie nie ma lodu, dolna Wisła też jest drożna. Pokrywa lodowa utrzymuje się na Nogacie oraz na Wiśle w rejonie zbiornika we Włocławku i na Bugu, a także lokalnie na Biebrzy. Hydrolodzy informują, że na górnych odcinkach Wisły i Odry woda stopniowo opada, a w dorzeczu środkowej i dolnej Wisły poziom wody wzrasta. Taka tendencja ma się utrzymywać w najbliższych dniach. »

Współpraca Polski i Mołdawii w sektorze rolniczym

Aktualizacja: 04.03.2010

W Warszawie odbyło się I posiedzenie polsko-mołdawskiego zespołu ds. realizacji wspólnych projektów w dziedzinie rolnictwa. »

Czy naprawdę producenci windują ceny żywności

Aktualizacja: 04.03.2010

Ceny skupu surowców rolnych znacznie częściej rosną wolniej niż ceny detaliczne żywności. A warto przy tym pamiętać, że żywność od momentu urynkowienia realnie staniała o blisko 40 proc. Co gorsza regułą jest, że istotnym źródłem podwyżek cen surowców rolniczych są znacznie szybciej drożejące środki produkcji. »

Praca podczas urlopu wychowawczego

Aktualizacja: 04.03.2010

Musimy wiedzieć, że pracownik ma prawo podjąć pracę, inną działalność, a także naukę i szkolenie podczas przebywania na urlopie wychowawczym. Zajęcie te nie mogą jednak wyłączać możliwości osobistej opieki nad dzieckiem. »

Czy uda się zrealizować strategię gospodarczą dla Europy EU2020

Aktualizacja: 04.03.2010

W opinii PKPP Lewiatan w projekcie strategii Europe 2020 nie ma istotnej zmiany filozofii w podstawowych priorytetach w stosunku do realizowanej dotychczas Strategii Lizbońskiej. Zakładane cele są ważne i ambitne, czy uda się jednak realizować je skuteczniej niż cele Strategii Lizbońskiej? »

Europejczycy chętnie korzystają z darmowych porad prawnych

Aktualizacja: 04.03.2010

Coraz więcej Europejczyków korzysta z bezpłatnych serwisów SOLVIT i Biura Porad dla Obywatela (CSS) – wynika z rocznego sprawozdania Komisji Europejskiej. »

Ubezpieczycieli polują na klientów przez komórki

Aktualizacja: 04.03.2010

Po tym, jak firmy ubezpieczeniowe odkryły zalety reklam w internecie, teraz sięgają po kolejne nowinki. Aviva, jako pierwszy z dużych ubezpieczycieli, będzie łowiła klientów przez komórki. »

Wiecej możliwości lokowania nadwyżek finansowych

Aktualizacja: 04.03.2010

Wysokie zarobki nie zawsze zwalniają z opłaty za konto. Banki dla zamożnych klientów oferują szerszą ofertę lokowania nadwyżek finansowych, lepsze karty kredytowe i – coraz częściej – pakiety usług typu assistance. »

PIP chce dać więcej czasu na wykorzystanie zaległego urlopu

Aktualizacja: 04.03.2010

Pracodawcy muszą udzielić pracownikom urlopu przysługującego im za 2009 rok do końca tego miesiąca. Inspekcja pracy chce wydłużyć ten termin do końca sierpnia. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń

Stowarzyszenie polskich producentów materiałów do wykonywania systemów ociepleń ścian zewnętrznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK