| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama

Wiadomości

MG chce zalegalizować handel alkoholem w sieci

Aktualizacja: 15.04.2010

Przedsiębiorcy posiadający specjalne zezwolenie będą mogli sprzedawać alkohol w sieci. Kurier dostarczający towar będzie sprawdzał, czy kupujący jest pełnoletni. »

Polska ma dążyć do utrzymania wiarygodności w oczach świata

Aktualizacja: 15.04.2010

Rządzenie krajem to nie tylko ustanawianie głupich czy mądrych ustaw, ale przede wszystkim zarządzanie emocjami społecznymi. »

Notariusze złożyli kondolencje rodzinom ofiar katastrofy

Aktualizacja: 15.04.2010

Prezes Krajowej Rady Notarialnej, Lech Borzemski złożył kondolencje rodzinom ofiar sobotniej katastrofy samolotu lecącego do Smoleńska. »

Fiskus boi się e-wirusów

Aktualizacja: 15.04.2010

Ulgę internetową można dokumentować fakturami papierowymi lub elektronicznymi. Urzędnicy skarbowi nie przyjmują e-faktur na CD, gdyż obawiają się wirusów. Zdaniem MF i ekspertów, urzędnik nie może odmówić przyjęcia nośników z e-fakturami. »

Kolejny bank wprowadził lokatę jednodniową

Aktualizacja: 15.04.2010

Toyota Bank uzupełnił portfolio produktów oszczędnościowych. Kolejna oferta banku to lokaty jednodniowe. »

Więcej kredytów udzielanych gospodarstwom domowym

Aktualizacja: 15.04.2010

W ubiegłym miesiącu br. banki chętnie udzielały kredytów gospodarstwom domowym – wynika ze wstępnych danych podaży pieniądza opublikowanych w przez NBP. »

Data pogrzebu Sławomira Skrzypka jest już znana

Aktualizacja: 15.04.2010

Służba prasowa Narodowego Banku Polskiego poinformowała, że uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłego Sławomira Stanisława Skrzypka, prezesa NBP odbędą się 19 kwietnia br. »

Ozywienie w sektorze chemicznym

Aktualizacja: 15.04.2010

W sektorze chemicznym rozpoczął się okres nieznacznego wzrostu. Rok 2010 przyniesie możliwości rozwoju związane z innowacjami w kluczowych obszarach takich jak energia, ochrona zdrowia i zmiany klimatyczne - to główne wnioski z najnowszego raportu firmy doradczej Deloitte pt. Kompas 2010: Prognoza dla światowej branży chemicznej (Compass 2010: Global Chemicals Sector Outlook). »

Wzrosty na europejskich parkietach

Aktualizacja: 15.04.2010

W środę 14 kwietnia br. na europejskich parkietach indeksy rosły przez całą sesję. Na początku pod wpływem lepszych od oczekiwań wyników kwartalnych spółki Intel, a później za sprawą danych makroekonomicznych z USA. »

Bezrobotni dołączą do obsługi Euro 2012

Aktualizacja: 15.04.2010

Za unijne pieniądze bezrobotni zostaną przeszkoleni do pracy w firmach, które zajmą się obsługą Mistrzostw Europy w piłce nożnej. »

Ujednolicenie zasad ściągania należności

Aktualizacja: 14.04.2010

Zabezpieczenia zaległych należności pieniężnych nie będzie dokonywał tylko naczelnik urzędu skarbowego, ale również dyrektor ZUS i inni wierzyciele. »

Uroczystości żałobne w najbliższą sobotę

Aktualizacja: 15.04.2010

Uroczystości żałobne ku czci ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu, która wydarzyła się w dniu 10 kwietnia 2010 roku, odbędą się w sobotę 17 kwietnia w Warszawie na Placu Piłsudskiego. »

Ułatwienia w wypłacie świadczeń dla rodzin ofiar wypadku w Smoleńsku

Aktualizacja: 15.04.2010

Prezes ZUS powołał koordynatorów, którzy pomogą w załatwieniu formalności związanych z wypłatą świadczeń po śmierci ofiar katastrofy. »

Coraz mniej nowych mieszkań

Aktualizacja: 14.04.2010

Niektóre firmy sprzedają teraz nawet kilka razy więcej mieszkań niż przed rokiem. Najszybciej znikają małe lokale »

Hossa sprzyjała inwestycjom alternatywnym

Aktualizacja: 14.04.2010

Marzec br. okazał się bardzo udanym miesiącem dla funduszy hedgingowych, jeszcze więcej zarobili gracze na rynku akcji. Jak widać, hossa sprzyjała inwestycjom alternatywnym, lecz ich efektywność okazała się niższa niż inwestycji tradycyjnych. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brokerska CDS

CDS działa jako kancelaria doradcza, której misją jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych (OC przewoźnika, OC spedytora i Cargo) oraz pozasądowej i sądowej obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie. Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem ryzykiem transportowym, a także przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu prawa przewozowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »