| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama

Wiadomości

Oszuści zarabiją na sms-owych kondolencjach

Aktualizacja: 19.04.2010

Tuż po katastrofie w Smoleńsku rozmnożyły się strony internetowe z kondolencjami, które można było wykupić, wysyłając SMS. Cena – bagatela, nawet 30 złotych. »

Polacy dyskutują na temat przyszłości kraju

Aktualizacja: 19.04.2010

Pogrzeb Lecha Kaczyńskiego był początkiem wielkiej narodowej dyskusji na temat wyborów prezydenckich i przyszłości kraju. »

Uroczystości pogrzebowe na Wawelu

Aktualizacja: 18.04.2010

Dziś (18 kwietnia) w Krakowie odbędą się uroczystości pogrzebowe Lecha Kaczyńskiego, prezydenta RP i jego małżonki Marii. Oboje zginęli tragicznie 10 kwietnia w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Po mszy św. w Bazylice Mariackiej para prezydencka zostanie pochowana w krypcie katedry na Wawelu. »

Msza żałobna w intencji ofiar katastrofy

Aktualizacja: 18.04.2010

W sobotę (17 kwietnia br.) na placu Piłsudskiego w Warszawie odbyły się państwowe uroczystości żałobne poświęcone pamięci wszystkich ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, którzy mieli wziąć udział w uroczystościach 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. »

Pośmiertne odznaczenia dla funkcjonariuszy BOR

Aktualizacja: 18.04.2010

Bronisław Komorowski, pełniący obowiązki prezydenta RP, przyznał odznaczenia i awansował funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, tragicznie zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem. Awans na I stopień oficerski otrzymało pięciu funkcjonariuszy BOR - podaje MSWiA. »

Kraków: utrudnienia w ruchu w związku z uroczystością pogrzebową

Aktualizacja: 18.04.2010

W niedzielę (18 kwietnia br.) w Krakowie obowiązuje ograniczony ruch drogowy w centrum miasta oraz na trasie przejazdu konduktu pożegnalnego - informuje MSWiA. »

MSWiA o terminach i miejscach mszy św. oraz pogrzebów ofiar katastrofy

Aktualizacja: 16.04.2010

MSWiA podało informację o terminach i miejscach mszy św. oraz pogrzebów ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Informacje te będą na bieżąco aktualizowane. »

Odznaczenie dla mecenas Joanny Agackiej – Indeckiej

Aktualizacja: 16.04.2010

Krzysztof Kwiatkowski, minister sprawiedliwości podjął decyzję o uhonorowaniu tragicznie zmarłej mecenas Joanny Agackiej – Indeckiej najwyższym odznaczeniem resortowym – Srebrnym Medalem Pamiątkowym Ministra Sprawiedliwości. »

Będzie łatwiej otrzymać świadczenia pielęgnacyjne

Aktualizacja: 16.04.2010

Zdaniem resortu pracy osoba sprawująca opiekę nad niepełnosprawnym członkiem rodziny i otrzymująca z tego tytułu świadczenie pielęgnacyjne nie musi z nim mieszkać. »

Wzrasta zainteresowanie tymczasową formą zatrudnienia

Aktualizacja: 16.04.2010

Trudna sytuacja firm zajmujących się produkcją doprowadziła w ubiegłym roku do 25-proc. spadku liczby pracowników tymczasowych. W tym roku znów rośnie zainteresowanie tą formą zatrudnienia. »

Wystawa gospodarcza w Inowrocławiu

Aktualizacja: 16.04.2010

W dniach 8-9 maja br. Urząd Miasta Inowrocławia wspólnie z Naczelną Organizacją Techniczną FSNT Rada w Inowrocławiu organizują kolejną edycję Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej, która daje okazję do zaprezentowania dokonań i osiągnięć przedsiębiorców, zaprezentowania planów inwestycyjnych. »

Komorowski podpisał pierwsze ustawy

Aktualizacja: 15.04.2010

Wczoraj marszałek Sejmu pełniący funkcję prezydenta podpisał pięć ustaw. Jedna z nich dotyczy ustawy o Trybunale Stanu, kolejne ustawy regulują problem złotej akcji Skarbu Państwa oraz ustawy o PIT i CIT. »

Urodziny warszawskiej giełdy w tle tragicznych wydarzeń

Aktualizacja: 16.04.2010

GPW pełnoletniość osiągnęła rok temu. Okrągłą rocznicę obchodzić będzie za dwanaście miesięcy. Choć dziś nie jest dobry czas na świętowanie nie sposób nie wspomnieć, że dziewiętnaście lat temu odbyła się pierwsza sesja na warszawskim parkiecie.  »

Niepewność na gieładch europejskich

Aktualizacja: 16.04.2010

W czwartek 15 kwietnia br. wśród inwestorów na europejskich parkietach panowała lekka niepewność, spora porcja danych makroekonomicznych, które okazały się mieszane, wpłynęła na zachowanie graczy w trakcie sesji. »

Osłabienie wspólnej waluty

Aktualizacja: 16.04.2010

Umocnienie się wspólnej waluty w pierwszych dniach tygodnia w czwartek 15 kwietnia br. trwało niedługo.Jeszcze w środę wieczorem kurs euro sięgał 1,368 dolara. Dziś około południa wynosił już tylko 1,352 dolara. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Bogacz Bartoszewicz Kancelaria Radców Prawnych

Obsługa prawna klientów indywidualnych i przedsiębiorców

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »